Mikołajkowo w szkole i poza nią

5 grudnia spędziliśmy w naszej szkole aktywnie. Jedną z głównych atrakcji był Mikołajkowy Turniej Siatkówki, w którym wzięło udział 11 drużyn. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła klasa 3b, drugie miejsce przypadło klasie 1a, a trzecie miejsce zajęła klasa 3c. Wszystkie mecze odbywały się miłej i sympatycznej atmosferze, a rywalizacja przebiegała zgodnie z zasadami „Fair Play”. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Szymon Kawuza z 3b, a nagrodę „Fair Play” otrzymała Wiktoria Nowak z 1a.

W nagrodę zwycięzcy otrzymali bilety do kina oraz rozegrali mecz z nauczycielami, który niestety przegrali.

Nagrody ufundował OSK TMJ Pogroszewski. „Mikołajkowy Turniej Siatkówki” w IX LO w Rzeszowie zorganizował Samorząd Szkolny we współpracy z opiekunem Bogusławem Szczyptą, który zatroszczył się nie tylko o przebieg zawodów, ale również o stworzenie przyjemnej atmosfery. Samorząd zadbał o dekoracje, które z pewnością dodawały uroku wydarzeniu. Uczestnicy mogli delektować się wspaniałymi wypiekami oraz rozgrzewającą kawą i herbatą, co było szczególnie mile widziane w zimowe i chłodne dni. Te pyszności oraz ciepłe napoje zostały przygotowane przez kawiarnię Coffeina. Te dodatkowe starania SU z pewnością przyczyniły się do udanej organizacji imprezy i jeszcze bardziej umiliły uczestnikom czas spędzony na turnieju.

Natomiast nasi Wolontariusze w tym czasie pomagali rozdawać prezenty podczas mikołajkowej akcji Caritas, udzielając też wywiadów do TVP Rzeszów, Radio Via i Rzeszów.

Więcej: