Inne sukcesy

Rok 2020/2021

Lp.

Uczniowie

Rezultat

Konkurs

Opiekun

1. Nadia Batóg  nagroda główna XVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2020” pod tytułem „Kwiaty polskie…” mgr Anna Dec
2. Kajetan Ostrowski  nagroda główna XVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2020” pod tytułem „Kwiaty polskie…” mgr Anna Dec
3. Lidia Sołtys  nagroda główna XVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2020” pod tytułem „Kwiaty polskie…” mgr Anna Dec
4. Amelia Świder (kl.1m)  nagroda główna XVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2020” pod tytułem „Kwiaty polskie…” mgr Anna Dec
5. Oliwia Jakubek  wyróżnienie XVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2020” pod tytułem „Kwiaty polskie…” mgr Anna Dec
6. Gabriela Rok  wyróżnienie XVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2020” pod tytułem „Kwiaty polskie…” mgr Anna Dec
7. Anna Ruszel  wyróżnienie XVII Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2020” pod tytułem „Kwiaty polskie…” mgr Anna Dec
8. Paulina Rabczak  finalista XXIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Austria – kraj i mieszkańcy” mgr Melinda Tęcza
9. Aleksander Hycnar  finalista XXIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Austria – kraj i mieszkańcy” mgr Melinda Tęcza
10. Paulina Rabczak  wyróżnienie XXIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy „Austria – kraj i mieszkańcy” mgr Melinda Tęcza
11. Michał Łukasik  tytuł „taon” Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko” mgr Marcin Zawadzki
12. Michał Grzesik  tytuł „kaon” Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko” mgr Marcin Zawadzki
13. Kajetan Ostrowski  tytuł „kaon” Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko” mgr Marcin Zawadzki
14. Drużyna z kl. 3c:
Natalia Wajda
Michał Łukasik
Radosław Malec
Miłosz Michno
Tomasz Słoma
 XIX miejsce międzynar.
 III miejsce wśród polskich zespołów
Międzynarodowy Konkurs Fizyczny „Nabój Fizyczny” mgr Marcin Zawadzki
15. Drużyna 2cs:
R.I.
Michał Kołodziej
Jan Rozmund
Jakub Skarbek
Arkadiusz Sobczak
 47. miejsce na 167 drużyn w kategorii Międzynarodowe zawody „Online Physics Brawl” mgr Marcin Zawadzki
16. Drużyna 3c:
Natalia Wajda
Michał Łukasik
Radosław Malec
Miłosz Michno
Tomasz Słoma
 45. miejsce na 155 drużyn w kategorii Międzynarodowe zawody „Online Physics Brawl” mgr Marcin Zawadzki
17. Oliwia Indyk  bardzo dobry wynik Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
18. Miłosz Michno  bardzo dobry wynik Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
19. Tomasz Słoma  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
20. Michał Łukasik  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
21. Radosław Malec  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
22. Wiktor Roznowski  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
23. Michał Grzesik  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
24. Arkadiusz Sobczak  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
25. Marceli Kyc  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
26. Konrad Schram  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
27. Jan Rozmund  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
28. Jakub Skarbek  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
29. Piotr Kuźniar  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
30. Filip Wolny  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” mgr Marcin Zawadzki
31. Joanna Trojanowska  laureat Ogólnopolski konkurs organizowany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej pod nazwą „Dostępne wsparcie finansowe”  
32. Blanka Skiba  I miejsce XII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” mgr Anna Dec
33. Wiktor Rożnowski  laureat II miejsca XXXVI Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała mgr Aleksandra Grzesik
34. Tomasz Słoma  laureat II miejsca XXXVI Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała mgr Aleksandra Grzesik
35. Natalia Wajda  laureatka III miejsca XXXVI Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała mgr Aleksandra Grzesik
36. Wiktor Rożnowski  finalista IV Jagielloński Turniej Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik

Rok 2019/2020

Lp.

Uczniowie

Rezultat

Konkurs

Opiekun

1. Gabriela Rok  I miejsce XVI Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2019” mgr Anna Dec
2. Oliwia Jakubek  III miejsce XVI Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wspomnienia z wakacji 2019” mgr Anna Dec
3. Aleksander Hycnar  III miejsce XIII Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka w ramach 17. Objazdowego Festiwalu Filmowego „WATCH DOCS PRAWA CZŁOWIEKA W FILMIE” mgr Marek Piliński
4. Aleksander Hycnar  III miejsce Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”  
5. Wiktor Rożnowski  laureat II miejsca XIX Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa mgr Aleksandra Grzesik
6. Radosław Malec  wyróżnienie XXXV Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. prof. Marszała mgr Aleksandra Grzesik
7. Michał Łukasik  laureat Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
8. Wiktor Rożnowski  laureat Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
9. Marceli Kyc  bardzo dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
10. Tomasz Słoma  bardzo dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
11. Natalia Wajda  bardzo dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
12. Milena Perończyk  bardzo dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Agnieszka Zagocka-Zboril
13. Miłosz Michno  bardzo dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
14. Arkadiusz Moskwa  bardzo dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
15. Jakub Ulrych  bardzo dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
16. Barbara Żelazko  bardzo dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
17. Patryk Kraska  dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
18. Konrad Schram  dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
19. Radosław Malec  dobry wynik Ogólnopolski konkurs „Alfik matematyczny” mgr Aleksandra Grzesik
20. Milena Wiater wyróżnienie XX Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny Stefan Kardynał Wyszyński – Prymas Tysiąclecia naszym Patronem pt. „(NIE)ZWYCZAJNA ŚWIĘTOŚĆ” mgr Anna Dec
21. Kamil Jucha (1bs) wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020- kategoria JUNIOR mgr Marek Pondel
22. Arkadiusz Sobczak (1cs) wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020- kategoria JUNIOR mgr Marek Pondel
23. Marceli Kyc (1cg) wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020- kategoria JUNIOR mgr Aleksandra Grzesik
24. Tymoteusz Podracki (1cg) wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020- kategoria JUNIOR mgr Aleksandra Grzesik
25. Natalia Pytlak (1cg) wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020- kategoria JUNIOR mgr Aleksandra Grzesik
26. Szymon Podracki (1cg) wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020- kategoria JUNIOR mgr Aleksandra Grzesik
27. Timon Dąbrowski (1ag) wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020- kategoria JUNIOR mgr Marek Pondel
28. Wiktor Rożnowski (2c)  wynik bardzo dobry Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Aleksandra Grzesik
29. Radosław Malec (2c)  wynik bardzo dobry Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Aleksandra Grzesik
30. Michał Łukasik (2c)  wyrożnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Aleksandra Grzesik
31. Miłosz Michno (2c)  wyrożnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Aleksandra Grzesik
32. Natalia Wajda (2c)  wyrożnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Aleksandra Grzesik
33. Tomasz Słoma (2c)  wyrożnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Aleksandra Grzesik
34. Milena Pierończyk (2a)  wyrożnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Agnieszka Zagocka-Zboril
35. Arkadiusz Moskwa (3a)  wyrożnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Aleksandra Grzesik
36. Barbara Żelazko (3a)  wyrożnienie Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020 – kategoria STUDENT mgr Aleksandra Grzesik

Rok 2018/2019

Lp.

Uczniowie

Rezultat

Konkurs

Opiekun

1. Natalia Wilanowska  I miejsce XV Powiatowy Konkurs Fotograficzny ” Wspomnienia z Wakacji”- „Letnie impresje” mgr Anna Dec
2. Paweł Płonka  II miejsce XV Powiatowy Konkurs Fotograficzny ” Wspomnienia z Wakacji”- „Letnie impresje” mgr Anna Dec
3. Gabriela Rok  wyróżnienie XV Powiatowy Konkurs Fotograficzny ” Wspomnienia z Wakacji”- „Letnie impresje” mgr Anna Dec
4. Michał Worek  I miejsce Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka w ramach 16. Objazdowego Festiwalu Filmowego „Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie” mgr Marek Piliński
5. Szkolne Koło Caritas  I miejsce Diecezjalny konkurs na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości mgr Anna Dec
6. Maksymilian Mirecki
Jowita Pietryka
Paulina Rabczak
 I miejsce Ogólnopolski szkolny konkurs wiedzy o Niepodległej pod nazwą „Ojczyzna Nasza”  
7. Iga Flis  II miejsce XXXIV Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała mgr Aleksandra Grzesik
8. Wiktor Rożnowski  wyróżnienie XXXIV Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała mgr Aleksandra Grzesik
9. Natalia Wajda  wyróżnienie XXXIV Wojewódzki Konkurs Matematyczny im. Prof. Marszała mgr Aleksandra Grzesik
10. Iga Flis  I miejsce XVIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa mgr Aleksandra Grzesik
11. Wiktor Rożnowski  II miejsce XVIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa mgr Aleksandra Grzesik
12. Radosław Malec  wyróżnienie XVIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. Hugona Steinhausa mgr Aleksandra Grzesik
13. Karolina Bartochowska  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Poetycki o Złoty Karton mgr Bożena Olszewska
14. Weronika Sandomierska  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Poetycki o Złoty Karton mgr Halina Hospod
15. Klaudia Rożek  Nagroda Grand Prix XIX Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Ziemia – Nasz Dom” mgr Anna Dec
16. Jakub Glac  I miejsce Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie mgr Stanisław Feret
17. Gabriela Rok  II miejsce Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie mgr Stanisław Feret
18. Róża Rogala  III miejsce Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie mgr Stanisław Feret
19. Gabriela Szela  wyróżnienie XIX Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” mgr Anna Dec
20. Monika Kuźniar  wyróżnienie XIX Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” mgr Anna Dec
21. Gabriela Rok  I miejsce XIX Ogólnopolski Konkurs Kardynał Stefan Wyszyński Prymas Tysiąclecia naszym Patronem „Czas to Miłość” – kategoria multimedialna mgr Anna Dec
22. Aleksandra Tyrakowska  II miejsce XIX Ogólnopolski Konkurs Kardynał Stefan Wyszyński Prymas Tysiąclecia naszym Patronem „Czas to Miłość” – kategoria plastyczna mgr Anna Dec
23. Wiktor Rożnowski  laureat III miejsce Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei mgr Aleksandra Grzesik
24. Radosław Malec  finalista Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei mgr Aleksandra Grzesik
25. Jakub Ulrych  finalista Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei mgr Aleksandra Grzesik
26. Hanna Lech  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
27. Timon Dąbrowski  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
28. Łukasz Noga  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
29. Natalia Pytlak  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
30. Mateusz Graboś  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
31. Zuzanna Jakubowska  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
32. Emilia Łopata  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum
33. Bartłomiej Jucha  laureat Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa III gimnazjum mgr Damian Basaj
34. Wiktor Rożnowski  laureat Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa I liceum mgr Aleksandra Grzesik
35. Michał Łukasik  wynik bardzo dobry Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Junior – klasa I liceum mgr Aleksandra Grzesik
36. Aleksandra Rębisz  wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny 2019” – kategoria Student – klasa II liceum
37. Filip Różak  III miejsce Finał XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym” mgr inż. Izabela Dybowska
38. Artur Olszówka  finalista Finał XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym” mgr Sławomir Fugas
39. Kajetan Ostrowski  finalista Finał XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym” mgr Sławomir Fugas
40. Piotr Kuźniar  finalista Finał XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude – odważ się być mądrym” mgr Sławomir Fugas
41. Wiktor Rożnowski  laureat Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
42. Wiktor Rożnowski  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
43. Natalia Wajda  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
44. Natalia Wajda  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
45. Michał Łukasik  laureat Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
46. Michał Łukasik  laureat Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
47. Radosław Malec  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
48. Miłosz Michno  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
49. Miłosz Michno  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
50. Tomasz Słoma  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
51. Arkadiusz Moskwa  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
52. Arkadiusz Moskwa  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
53. Barbara Żelazko  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny mgr Aleksandra Grzesik
54. Milena Perończyk  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Agnieszka Zagocka-Zboril
55. Erwin Iwiński  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny mgr Marek Pondel
56. Bartłomiej Jucha  wyróżnienie za wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny mgr Damian Basaj
57. Jan Jacek  wyróżnienie za wynik dobry Ogólnopolski Konkurs MAT Matematyczny mgr Jadwiga Amano
58. Erwin Iwiński  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fzyczny Eureka mgr Marcin Zawadzki
59. Piotr Kuźniar  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fzyczny Eureka mgr Marcin Zawadzki
60. Marceli Kyc  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Fzyczny Eureka mgr Marcin Zawadzki

Rok 2017/2018

Lp.

Uczniowie

Rezultat

Konkurs

Opiekun

1. Nadia Batóg (2f Gim)  II miejsce XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny pt. „Kapliczki przydrożne” pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego mgr Anna Dec
2. Gabriela Rok (3a Gim)  III miejsce XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny pt. „Kapliczki przydrożne” pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego mgr Anna Dec
3. Martyna Pinda (3a Gim)  wyróżnienie XIV Powiatowy Konkurs Fotograficzny pt. „Kapliczki przydrożne” pod Patronatem Starosty Rzeszowskiego mgr Anna Dec
4. Barbara Sołtys (2b Gim)  wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs „Jezus Chrystus naszym Królem” mgr Anna Dec
5. Gabriela Witkowska (2f Gim)  I miejsce Finał miejski konkursu ekologicznego „Ochrona środowiska w moim mieście” – kategoria piosenka ekologiczna mgr Dorota Kudyba
6. Marcelina Drupka (2c Gim)  II miejsce Finał miejski konkursu ekologicznego „Ochrona środowiska w moim mieście” – kategoria piosenka ekologiczna mgr Dorota Kudyba
7. Oliwia Koszulińska (2f Gim)
Agnieszka Grużewska (2f Gim)
 III miejsce Finał miejski konkursu ekologicznego „Ochrona środowiska w moim mieście” – kategoria piosenka ekologiczna mgr Dorota Kudyba
8. Beata Sondej (1c LO)
Victoria Stopa  (1c LO)
 II miejsce Finał miejski konkursu ekologicznego „Ochrona środowiska w moim mieście” – kategoria prezentacja ekologiczna mgr Dorota Kudyba
9. Uczestnicy konkursu i reportażu video(kl. 1c):
Robert Skalski
Kacper Gąsior
Michał Sierżęga
Gabriela Witkowska
Oliwia Koszulińska
Agnieszka Grużewska
 II miejsce MŁODZI OBSERWATORZY PRZYRODY – chrońmy razem bioróżnorodność „Ochrona drzew w naszym mieście” organizowany przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa, Zakład Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w Warszawie mgr Dorota Kudyba
10. Uczennice 2e:
Julia Nieduży
Magdalena Korcz
Gabriela Tokarska
Dagmara Śmigiel
 wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Caritas Polska „Zacznij działać” mgr Anna Dec
11. Michał Łukasik  III miejsce VII Podkarpacki Konkurs Informatyczny z Elementami Matematyki mgr Elżbieta Chmiel
12. Klaudia Trzcińska  I miejsce Ogólnopolski konkurs im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” – kategoria plastyczna s. mgr Renata Pilarska
13. Paweł Płonka  wyróżnienie Ogólnopolski konkurs im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” – kategoria multimedialna mgr Anna Dec
13. Julia Ligoda  I miejsce Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” mgr Anna Dec
14. Klaudia Rożek  II miejsce Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” mgr Anna Dec
15. Karolina Brydak  III miejsce Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” mgr Anna Dec
16. Magdalena Brydak  III miejsce Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” mgr Anna Dec
17. Maja Woźniak  nagroda specjalna Ogólnopolski Konkurs ” Naśladowcy Królowej” mgr Anna Dec
18. Barbara Sołtys  I miejsce XVIII Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” – kategoria plastyczna mgr Anna Dec
19. Klaudia Rożek  II miejsce XVIII Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” – kategoria plastyczna mgr Anna Dec
20. Jagoda Sołek  III miejsce XVIII Ogólnopolski Konkurs „Z Prymasem Tysiąclecia w trzecie tysiąclecie” – kategoria plastyczna mgr Anna Dec
21. Aleksandra Piasecka  IV miejsce Wielki Finał XIV edycji Konkursu Papieskiego pt. „Jan Paweł II – Pielgrzym pokoju” mgr Anna Dec
23. Zuzanna Poplewska  II miejsce
ex aequo
XVI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę” mgr Kazimierz Zięba
24. Marcelina Drupka  II miejsce
ex aequo
XVI Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę” mgr Marcin Sopel
25. Maja Międlar  I miejsce II Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem British Council mgr Damian Basaj
26. Jan Skiba  II miejsce II Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem British Council mgr Magdalena Rewers
27. Natalia Nowak  wyróżnienie III edycja Międzygimnazjalnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej mgr Marcin Sopel
28. Barbara Sołtys  III miejsce III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia i panowania Królowej Jadwigi” mgr Anna Dec
29. Gabriela Szela  wyróżnienie III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Obrazy z życia i panowania Królowej Jadwigi” mgr Anna Dec
30. Gabriela Sołtysiak  I miejsce II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieła A. Fredry w malarstwie i rysunku” – kategoria szkół gimnazjalnych mgr Wacław Myśliwiec
31. Aleksandra Gajdek  III miejsce II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieła A. Fredry w malarstwie i rysunku” – kategoria szkół gimnazjalnych mgr Wacław Myśliwiec
32. Justyna Rochecka  I miejsce Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych mgr Melinda Tęcza
33. Paulina Rabczak  II miejsce Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych mgr Melinda Tęcza
34. Justyna Selwa  I miejsce Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „Sapere-aude” – odważ się być mądrym mgr Sławomir Fugas
35. Michał Łukasik  finalista Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „sapere-aude” – odważ się być mądrym mgr Sławomir Fugas
36. Tomasz Słoma  finalista Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem „Sapere-aude” – odważ się być mądrym mgr Sławomir Fugas
37. Julia Mamczura
Alicja Chwiejczak
Nikola Górecka
 I miejsce Konkurs w ramach projektu „Projekt z ZUS” – kategoria komiks mgr Marek Piliński
38. Wiktoria Fila
Michalina Kalemba
Alicja Bilska
Aleksandra Korniak
 III miejsce Konkurs w ramach projektu „Projekt z ZUS” – kategoria plakat mgr Marek Piliński
39. Maksymilian Mirecki  II miejsce II Podkarpacki Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie mgr Stanisław Feret

Powrót do góry