Kamil Tomkowicz – jednym z organizatorów II Edycji Warsztatów Masterclass Our Future Foundation

11 grudnia w Warszawie odbyła się II Edycja OFF MasterClass — warsztatów dla licealistów i studentów, mających pomóc im w zdobyciu umiejętności potrzebnych przy prowadzeniu biznesu czy odnalezieniu się na rynku pracy.

Młodzi ludzie przez cały dzień uczestniczyli w zajęciach z wybitnymi praktykami wielu zawodów, profesorami i dyrektorami warszawskich przedstawicielstw największych światowych korporacji. Tematami ćwiczeń były: komunikacja w zespole, racjonalna organizacja pracy czy też budowanie odporności na stres.

Konferencja została zorganizowana przez fundację Our Future Foundation, która na na co dzień pomaga młodym zdolnym dostawać się i wyjeżdżać na najlepsze światowe uczelnie w Europie, Stanach Zjednoczonych Ameryki i Azji. Jednym z organizatorów wydarzenia był nasz uczeń z klasy 3dg, Kamil Tomkowicz. Kamil działa w Our Future Foundation od samego początku (2 lata) i zajmuje się organizacją konferencji, patronatami medialnymi, redagowaniem tekstów prasowych, jak również sprawami operacyjnymi. Gratulujemy inicjatywy!

Więcej o warsztatach:

https://www.forbes.pl/biznes/to-juz-ii-edycja-off-masterclass-w-warszawie-mlodzi-zdobywaja-nowe-umiejetnosci/9e411wr

Zobacz też wypowiedź Kamila: