Jesienne spotkanie wolontariuszy

21 listopada reprezentacja naszego Szkolnego Koła Caritas uczestniczyła w diecezjalnym spotkaniu wolontariuszy i opiekunów SKC, zorganizowanym z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczniowie wysłuchali wtedy wykładu prof. Kazimierza Ożoga na temat roli Kościoła w odzyskaniu niepodległości, obejrzeli krótki film i wspólnie się pomodlili. Punktem kulminacyjnym było ogłoszenie wyników konkursu pn. „Dzieło miłosierdzia Caritas na 100-lecie odzyskania niepodległości” oraz wręczenie nagród.
Nasze koło otrzymało pierwsze miejsce w diecezji! O swojej działalności opowiedzieliśmy zatem rzeszowskim mediom.
Pierwsze miejsce jest niezwykłym sukcesem, na który ciężko pracowało wielu wolontariuszy. Dziękujemy tym, którzy w bezinteresowną pomoc innym wkładają swój czas i serce. Nie ma nic szlachetniejszego niż poświęcenie się dla dobra innych.

O spotkaniu w mediach: