Kaziuki 2018

4 marca 2018 r. już po raz dziewiętnasty w Rzeszowie odbyła się akcja charytatywna „Kaziuki”. Dochód ze sprzedaży piernikowych serc i czekoladowych obwarzanków Caritas Diecezji Rzeszowskiej przeznaczy na pomoc studentom polskiego pochodzenia z Ukrainy, Kazachstanu, Białorusi, Rumuni i Mołdawii.
Oczywiście podczas tej akcji nie mogło zabraknąć uczniów naszego liceum – wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas. Pomimo mroźnego dnia wielu licealistów wytrwale wyczekiwało przed kościołem, by sprzedać czekoladowe pierniki 'Kaziuki’. Nie obeszło się również bez telewizji, która uchwyciła naszych uczniów przy pracy. Relacja z tego wydarzenia ukazała się w aktualnościach w TVP Rzeszów, na stronie Diecezji Rzeszowskiej oraz stronie SKC Rzeszów.

[Zobacz Aktualności w TVP3 Rzeszów – od 4 min. 30 sek. nagrania]