Przedferyjny piątek w „9”

Ostatni dzień przed feriami, w powietrzu już unosi się aura relaksu, rozprężenia. Nie da się ukryć, iż myśli uczniów krążą wokół zimowego szaleństwa na stokach czy lodowisku.” Wpisując się w ten klimat i atmosferę „Dziewiątka” zorganizowała Spontaniczne Rozgrywki Siatkarskie oraz Turniej Szachowy. Większość klas wystawiła swoje reprezentacje siatkarskie by czynnie uczestniczyć w szkolnych zawodach, pozostali głośno i entuzjastycznie kibicowali. Uczniowie rozgrywali mecze w przyjaznej atmosferze opartej o zasady fair play. Każda drużyna miała niepowtarzalna okazję do zagrania przeciwko kadrze nauczycielskiej. Każdy uczestnik rozgrywek wznosił się na wyżyny swoich umiejętności by pokonać przeciwnika. Radości, uśmiechu i żywiołowemu kibicowaniu nie było końca.

Jednakże, wśród naszych uczniów są również miłośnicy spokojniejszej aktywności i z myślą o nich przeprowadzono Spontaniczne Rozgrywki Szachowe. I w tych rozgrywkach nauczyciele również mieli swoich przedstawicieli. Skupienie, gra na najwyższym poziomie, nuta rywalizacji przyniosła wiele miłych i niezapomnianych wspomnień, szczególnie gdy mogli zaszachować profesorów.

Turnieje sportowe na stałe zagościły już w murach naszej szkoły. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych wyjątkowych rozgrywek. Nie da się ukryć, iż taka forma integracji społeczności szkole to strzał w „9”.