Piknikowy Dzień Sportu

Poniedziałek 19 czerwca spędziliśmy wyjątkowo aktywnie. Jak co roku obchodziliśmy dzień sportu. Tym razem świętowaliśmy razem z III Liceum Ogólnokształcącym. Uczniowie mogli się sprawdzić w wielu konkurencjach sportowych, m. in. w piłce nożnej i siatkówce. Miłą niespodzianką dla młodzieży był mecz, w którym rywalizowali ze sobą nauczyciele obu zaprzyjaźnionych szkół. Ten pojedynek był naprawdę imponujący! Kiwki, dryblingi, rzuty wolne, na koniec karne… – napięcie u publiczności sięgało zenitu. I wcale nie chodziło w tym wszystkim o wynik rozgrywki. Nauczyciele naprawdę grali po mistrzowsku i – co ważne – fair play.

Po wyczerpujących zawodach, które przede wszystkim służyły integracji i dobrej zabawie, uczestnicy imprezy mogli posilić się kiełbaskami z grilla oraz pysznymi sałatkami. Poczęstunek przyrządzali dyrektorzy obu liceów… Przyjemnej atmosferze towarzyszyła wspaniała pogoda i muzyka.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Społeczności III LO za gościnne przyjęcie i miło spędzony czas.

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/100063740582396/posts/pfbid02gdVr7yWqpeWhSDsxdxGUfDXZXzAfVDx5i6GtWDr2G9gKboNka48uXKq3J4HHxxEyl/?app=fbl