„Każde pokolenie ma własny czas”

28 kwietnia 2023r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas czwartych. Krótki program artystyczny, przygotowany przez uczniów klasy 3d, prowadzili: Nadia Bomba i Kordian Kulczycki, a swoim śpiewem to wyjątkowe spotkanie uświetnili: Gabriela Chłodzińska, Zuzanna Burnus oraz szkolny zespół muzyczny „The Shelters”.

Przedstawiciele klas czwartych – Paulina Staniek, Julia Szura i Bartosz Sebzda –  w imieniu wszystkich uczniów klas maturalnych, podziękowali dyrekcji i nauczycielom za cztery lata nauki oraz podsumowali czas spędzony w liceum.

Głos zabrał także przedstawiciel Rady Rodziców, pan Paweł Orzechowski, dziękując nauczycielom za przygotowanie uczniów do dorosłego życia, życzył maturzystom połamania piór na egzaminach maturalnych.

Pani dyrektor Melinda Tęcza cytując słowa piosenki „Każde pokolenie ma własny czas…” podziękowała maturzystom za ich zaangażowanie podczas czteroletniej nauki w murach naszego liceum, jednocześnie życząc im wytrwałości w realizacji swoich celów życiowych, spełniania marzeń i dobrze zdanej matury. Na koniec wręczyła nagrody uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki i sukcesy naukowe.

Po zakończonej uroczystości maturzyści udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Podczas spotkania obejrzeli krótki film, w którym tegoroczni absolwenci dzielili się swoimi wspomnieniami z Dziewiątki.

Bardzo dziękujemy tegorocznym maturzystom za cztery lata spędzone wspólnie w naszej szkole, gratulujemy osiągniętych wyników oraz życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych. Obiecujemy mocno trzymać kciuki!