Dołączyliśmy do programu Perfectly Schools

Dzięki inicjatywie naszego ucznia, Kamila z 3dG, dołączyliśmy do programu Perfectly Schools w ramach którego nasi uczniowie, chcący aplikować na zagraniczne studia, zostaną w pełni za darmo objęci holistyczną opieką przez Ninę Wieretiło – absolwentkę Oxford University oraz jej zespół. Wsparcie polega na tym, że firma Niny za darmo udostępnia naszym uczniom wartościowe materiały, a w czasach po-covidowych – warsztaty. Została założona specjalna grupa po to, by Nina z Perfectly mogła zebrać wszystkich zainteresowanych uczniów w jednym miejscu, dowiedzieć się jakie są Wasze plany co do studiów za granicą i za darmo podesłać Wam różne użyteczne raporty na temat krajów, uczelni i stypendiów, a także odpowiedzieć na Wasze pytania. Poza mnóstwem darmowych materiałów, członkostwo naszej szkoły w Perfectly Schools daje wszystkim uczniom 20% zniżkę na wszystkie konsultacje 1-on-1 w Perfectly.

Zachęcamy do dołączenia każdego nawet daleko zainteresowanego tematem studiów za granicą: https://www.facebook.com/groups/1093949951432965

W ubiegłym miesiącu czwórka podopiecznych Niny dostała się na interview na Oxford lub Cambridge! Nasze liceum jest jedną z 10 szkół będących uczestnikami programu. Wśród pozostałych szkół znajdują się najbardziej renomowane licea w Polsce takie jak np. LO Stefana Batorego w Warszawie, V LO Augusta Witkowskiego w Krakowie, czy III LO w Gdyni.