Sukcesy w międzynarodowych zawodach: Naboj Fizyczny i Physics Brawl

Wydarzenia pędzą niemal z prędkością światła:
13 listopada miał miejsce Naboj Fizyczny – konkurs organizowany przez Univerzita Komenského w Bratysławie i Univerzita Karlova w Pradze. Dwie klasyfikacje: międzynarodowa oraz danego kraju. Najlepsza z naszych drużyn zajęła 19 miejsce w klasyfikacji międzynarodowej i 3 miejsce wśród polskich zespołów! Byli to: Natalia Wajda (3c), Michał Łukasik (3c), Radosław Malec (3c), Miłosz Michno (3c), Tomasz Słoma (3c).

Nasi zawodnicy nie powiedzieli ostatniego słowa w tym roku!
26 listopada odbyły się międzynarodowe zawody online Physics Brawl – cieszące się wielkim zainteresowaniem uczniów z całego świata. Trzy kategorie uczniów, w sumie ponad 400 drużyn. Wśród nich dwie drużyny z naszej szkoły (pseudonimy artystyczne: „kot sylwester” oraz „Ryby Wód Batypelagialnych”). Po trzech godzinach rozwiązywania zadań mamy wyniki:

  • Ryby Wód Batypelagialnych: 47 miejsce na 167 drużyn w kategorii, Team z klasy 2cs stanowili: R.I. , Michał Kołodziej, Jan Rozmund, Jakub Skarbek, Arkadiusz Sobczak.
  • kot sylwester: 45 miejsce na 155 drużyn w kategorii. Team z klasy 3c: Natalia Wajda, Michał Łukasik, Radosław Malec, Miłosz Michno, Tomasz Słoma.

https://physics.naboj.org/archive/results.php?year=2020&category=sen

Gratulacje!