Sukcesy naszych uczniów

17 kwietnia 2019 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w III edycji Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie.

[Zobacz galerię zdjęć z konkursu]

Pierwsze miejsce w tym turnieju zajął Jakub Glac z III klasy gimnazjum. W nagrodę otrzyma on możliwość bezpłatnego studiowania na wybranym kierunku w WSPiA, zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej oraz bezpłatne miejsce w domu studenckim przez cały okres studiów.

Drugie miejsce zajęła Gabriela Rok z I klasy liceum, otrzymując tym samym możliwość bezpłatnych studiów w WSPiA oraz zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej.

Na trzecim miejscu znalazła się Róża Rogala z III klasy gimnazjum. Pozwoli jej to na bezpłatną naukę na studiach I i II stopnia na kierunku „Bezpieczeństwo Wewnętrzne” w WSPiA oraz zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej na studia.

IV miejsce zajęła Aleksandra Gajdek z III klasy gimnazjum. Wywalczyła ona w ten sposób bezpłatny I rok studiów I stopnia na kierunku „Bezpieczeństwo Wewnętrzne” oraz zwolnienie z opłaty rekrutacyjnej na studia.
Nagrody rzeczowe za zajęcie VII i VIII miejsca otrzymali: Maksymilian Mirecki z I klasy liceum oraz Hanna Lech z III klasy.