… I ZNÓW NASZA SZKOŁA NAJLEPSZA NA PODKARPACIU!!!

We wtorek 12.06.2018 r. nasi laureaci, rodzice oraz nauczyciele wraz z panem Dyrektorem uczestniczyli w uroczystości podsumowania konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Rozpierała duma, gdyż kolejny już rok okazaliśmy się najlepsi w województwie.
Nasi uczniowie po raz kolejny zdominowali wszystkie  konkursy przedmiotowe, uzyskując imponującą liczbę 50 laureatów. Warto dodać, że Paulina Rabczak została laureatką z 4 przedmiotów: języka polskiego, języka niemieckiego, języka angielskiego i historii, z której była najlepsza w województwie. Justyna Selwa także z 4 przedmiotów: języka angielskiego, matematyki, fizyki i języka francuskiego, z którego była najlepsza w województwie. Maja Międlar z 3 przedmiotów: biologii, języka niemieckiego, języka angielskiego, z którego była pierwsza w województwie. Natomiast w konkursie z biologii najlepszy wynik w województwie osiągnęła Martyna Lampart.

Podczas uroczystej gali laureaci odebrali z rąk pani Ewy Leniart – Wojewody Podkarpackiego i pani Małgorzaty Rauch – Podkarpackiego Kuratora Oświaty statuetki a także dyplomy. Dyrektorzy najlepszych szkół otrzymali certyfikaty „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”.

Wszyscy laureaci zasługują na słowa uznania – jesteście dumą naszej szkoły. Dziękujemy Wam za systematyczną i sumienną pracę.

Nauczycielom oraz opiekunom naukowym wyrażamy wdzięczność za poświęcony czas, konsekwencję w działaniu i umiejętność motywowania nas do nauki.