Twórczo i kreatywnie

W niedzielę 21 stycznia w Galerii Nowy Świat odbyły się warsztaty artystyczne pt.”Karnawał dookoła Świata”. Zostały one zorganizowane przez uczennice naszego liceum. Mogli wziąć w nich udział wszyscy chętni odwiedzający tego dnia galerię.
Nasze uczennice przygotowały wiele rozmaitych atrakcji. Było na przykład tworzenie masek karnawałowych, wachlarzy, ekotoreb i bransoletek makramowych oraz nauka origiami
Przysłowiową wisienką na torcie była nauka kroków tanecznych rodem z karnawału w Rio de Janeiro: cha – cha. Dzięki hojności naszych sponsorów – Kreatywnej Pracowni Tadam, Podkarpackiemu Centrum Hurtowemu Agrohurt S.A. oraz Piekarni As Jolanta Uberman byliśmy w stanie zapewnić naszym uczestnikom wspaniałe nagrody, które mogli zdobyć w losowaniu.
Zachęcamy do wysłuchania jutrzejszej relacji z warsztatów po godzinie 18 w Polskim Radiu Rzeszów. Dzięki udziałowi w projekcie „Młodzież (dla) Miasta” zdobyłyśmy ciekawe doświadczenia oraz rozwinęłyśmy swoje przedsiębiorcze umiejętności, co na pewno zaowocuje w dorosłym życiu.